אודותינו

חברת אינווסטור מנג'מנט נוסדה בשנת 2006.
אנחנו חברה לניהול תיקים מפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך בישראל (מספר רישיון 587).משרדינו שוכנים בירושלים עיר הבירה מאז היווסדה. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם כל הבנקים הגדולים בארץ (הפועלים, לאומי, מזרחי, דיסקונט..). אנו מציעים פתרונות השקעה ייחודיים. בסביבה תנודתית ומורכבת, המטרה שלנו היא להציע רמת שירות גבוהה ללקוחות – פרטיים ועסקיים כאחד, בשאיפה לייצר ערך עבור הלקוחות תוך שמירה על ניהול הסיכונים.

המוטו שלנו: לשמר את עתידכם ועתיד ילדכם.

עומד לרשותכם בחברת אינווסטור מנג'מנט צוות מיומן, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשווקים הפיננסים, אשר ילווה אתכם בכל רגע חשוב בחייכם.

A propos

השירותים שלנו

איי.סי.אם מציעה שירותי ניהול החסכונות שלכם ברמה הגבוהה ביותר. אנו בונים אסטרטגיה ייחודית המבוססת על ניתוח מצבכם האישי, פרופיל השקעות שלכם, היעדים שלכם, כל זאת בכדי להשיג רמת תיאום ציפיות המירבית בינכם ובין מנהל ההקשעות שלכם. אצלנו תזכו לליווי צמוד בפיזור הנכסים שלכם.

מבט אובייקטיבי
אנו לומדים להכיר את מצבכם הן ברמה הפיננסית והן ברמה הנכסי נדל"ן שהינכם מחזיקים. אנו מסתגלים לפרוייקטים שלכם ולטווח ההשקעות שלכם (שימור חסכונות, תכנון יציאה לגמלאות/פנסיה, הכנת הורשת ההון שלכם לדור ההמשך וכו') אנו מזהים מהי רמת ההבנה הפיננסית שלכם וכן מידת הרגישות שלכם לסיכונים הגלומים בשוק.
פתרונות ייחודיים
בין שלל האפשרויות ההשקעה הקיימות, המנהל שלכם יתאים את עצמו וכן את הפרופיל השקעה שלכם בצורה האופטימלית ביותר עבורכם וכן יסייע בבחירה בין מגוון אפיקי החסכון.
יחד נגדיר מהו פרופיל הסיכון – נמוך/מאוזן/דינאמי –
התואם למידת הסיכון אותה הינכם מסוגלים להיחשף אליה, התואם ליעדים שלכם, וכן התואם למצבכם האישי והמקצועי.
כך שבסופו של דבר, תהנו מאסטרטגית השקעות המתאימה בדיוק לציפיות שלכם.

תיק ההשקעות שלכם מבוקר על ידי אנשי מקצוע בעלי רקע בשווקים הפיננסים הצוות עוקב ומנתח את השווקים ואת ההתפחויות התכופות שבהם, במטרה לקבל את ההחלטות השקעה עבורכם בתזמון האידיאלי.
בהתאם לתנודתיות של השוק, אנו מבצעים את השינויים הנדרשים בתיק המניות וכך אתם יכולים להנות מתיק השקעות בניהול גמיש על פי מיטב הבנתנו בזמן אמת.
מיד לאחר חתימה על הסכם ניהול עם החברה, מנהל תיקים בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך יעמוד לרשותכם ופרטי ההתקשרות עימו יימסרו לכם בהקדם.
גמישות ודינאמיות
אתם מוזמנים לחוות דעה, להציע הצעה לרכישה/מכירה של נייר ערך מסוים, וזאת בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של מנהל התיק. על פי בחירתכם נכבד כל בקשה של הפקדה, משיכה מהחשבון המנוהל. מצבכם האישי השתנה – אל תהססו ליצור קשר עם המנהל תיקים שלכם והוא ידאג לבחון יחד איתכם האם יש צורך לבצע שינוי בפרופיל שלכם.
תהנו מניהול פיננסי מגוון ושליטה גבוהה יותר על מרכיב הסיכון. ההשקעות שלנו מפוזרות בין האפיקים הבאים: אגרות חוב, מניות, מטבע חוץ, מוצרים מובנים וכו'. כמו כן, הפיזור בין אזורים גיאוגרפים, סקטורים בהחלט מסייע ליצור גיוון התיק שלכם.
שלושה סוגי השקעות עיקריות יתוארו כאן, בהתאם לרמת הסיכון הרצויה – נמוך/מאוזן/דינאמי
נמוך : הדגש כאן הוא על חשיפה לאגרות חוב בש"ח ובמט"ח, עם חשיפה לנכסי סיכון (כגון: מניות, מוצרים מובנים וכיו"ב) שנעה בין 0 ל-20 אחוז.
מאוזן: הנקודה כאן היא לנסות להשיג צמיחה של הקרן ע"י ניהול מאוזן בין נכסים מסוכנים לנכסים פחות מסוכנים. החלק המנייתי נע לרוב בין 20 ל-50%.
דינאמי: כאן השאיפה היא להקצות רכיב של נכסים מסוכנים גבוה מאוד במטרה להגדיל את הקרן בטווח הארוך. בדרך כלל עם חשיפה שהיא לכל הפחות מחצית מהאחזקות ועד 100% מהתיק
חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו הינו דיווח אודות הנכסים המופקדים בידיו של חברת הניהול. אתם תקבלו בסוף כל רבעון דוח מלא ומפורט הכולל:מצב החשבון נכון לסוף התקופה, התשואה, וכן תנועות שבוצעו בחשבון ההשקעות המנוהל שלכם.

פמילי אופיס

אינווסטור מנג'מנט: ניהול ההון המשפחתי שלכם

אינווסטור מנג'מנט הינה חברה הנותנת מענה ייחודי ללקוחותיה בכל ההיבטים הפיננסים, משפטיים, חשבונאיים ומיסויים. לאורךהנותנתפעילותה צברה החברה את אמון הלקוחות שלה. הצבנו לעצמנו מטרה, והיא, לנהל ולפקח על מכלול ההון המשפחתי בצורה הוליסטית וזאת על מנת לשמרו ולהצמיחו גם לדורות הבאים.
בהתאם לגישה שלנו, כל השקעה מבוצעת לאחר ניתוח ועיון פרטני שלכם ושל הסביבה שלכם. גישה גלובאלית זו מאשפרת לנו ללוות אתכם בכל בחירה אסטרטגית שתעמוד בפניכם.
היעוץ שלנו רחב, ונוגע בין היתר בנכסים הפיננסים שלכם ובנדל"ן.

• אישור בחירת הנכס בהתאם לאסטרטגיה שהותוותה
• מיקום ובחירת הנכס לפי אנליזה של השוק
• מימון וביטוח
• ליווי וסיוע ע"י נוטריון
• מעקב אחרי השכרת הנכס

אנו חולקים ערכים של עצמאות, שאיפה למצוינות ומקצועיות ללא פשרות. השאיפה היא להביא לכם עצות נכונות ובלתי תלויות על מנת לבחור כלי השקעה ברורים שיביאו לכם ערך מוסף.

הצוות שלנו

John Doe

CEO

John Doe

Web Developer

John Doe

Architect

John Doe

Architect

המלצות

הפילוספיה שלנו

כחלק מפילוסופית ההשקעה שלנו, הוצבו שתי מטרות ברורות: שימור ההון לצד הרצון להצמיחו בטווח הארוך.
מדובר בחשיבה פשוטה ושקופה הנבנית סביב ארבעה עקרונות המהווים את עמוד השדרה שלנו:

Convictions

Stock Picking

אנו סוברים שבכפוף לשמירה על גיוון בתיק ההשקעות, הניהול חייב להיות ממונע ע"י בחירה נבונה ומושכלת של ניירות הערך (מניות, אג"ח, מוצרים מובנים וכד' ) המרכיבים את תיק ההשקעות שלכם תוך הקצאה לפי סוגי הנכסים.

Discipline

משמעת

אנו מאמינים כי על מנת להשיג תשואה בטווח הארוך אנו חייבים להגן על התיק בפני טלטלות עזות שמתרחשות לעיתים בשווקים. ולכן, אנו בוחנים כל הזמן את ההזדמנויות וכן איומים הצפים על פני השטח.

Flexibilité

גמישות

השווקים הפיננסים הולכים ונעשים תנודתיים יותר ומורכבים יותר. ולכן נדרשת מידת הסתגלות כדי להשיג תשואות חיוביות לאורך זמן. בזכות הנסיון העשיר של הצוות, המגיב בזריזות לנעשה ביומיום אנו מצליחים למזער את התגובות השליליות וכן מנסים כל הזמן לאתר הזדמנויות חדשות.

Transparence

שקיפות

אצלנו, האמון הוא ערך עליון מבחינתו. שקיפות מלאה בגישת הניהול, המבנה וההרכב של התיק הן לדעתנו השיטה הטובה ביותר כדי ליצור ולשמר את האמון שנוצר ביננו.

צור קשר

Il y a eu un problème pour valider le formulaire, vérifiez svp!
La connexion au serveur a expiré!
Message Bien envoyé!!

Kanfei Nesharim 13, Jerusalem

mtobelem@invest-or.com

+972-528026099 / +972-26541971

+972-25369775

Monday - Friday: 9:00 am - 6:00 pm